Koçtaş halı modelleri

Ev dekorasyonlarında önemli yere sahip olan bir detayda halı ve kilimlerdir. Evimizin dekorasyonu halıların renkleriyle uyum sağlayarak ayrı bir hava yansıtılmış olur.

Halı seçerken yaptığımız en büyük yanlışlık önce koltuklarımızı beğeniyoruz, daha sonra koltuklarımıza uyum sağlayacak halı veya kilim bakıyoruz. Bu tamamen yanlıştır. Çünkü koltuğumuza uygun halı bulmak bazen zor olabiliyor. Bunun sonucunda da ancak koltuğumuza en fazla uyum sağlayabilecek halıya yöneliyoruz. İsteksiz bir şekilde bu seçimi yapmak zorunda kalıyoruz. İşte böyle bir olay yaşamamak için önce halımızı beğenmeli, daha sonra ona uygun koltuk takımınızı beğenmektir.

Halınızı beğenirken istediğiniz ev dekorasyonuna göre halı seçimi yapınız. Örneğin; klasik tarzda döşenmiş salon düşünüyorsanız klasik salon halı modelleri beğenebilirsiniz. Simli, kabartmalı ya da yün olabilir. Renk olarak da altın rengi, bej ya da pastel renkler olabilir. Eğer modern tarzda ev dekorasyonu düşünüyorsanız daha açık ve modern desenlerin yansıtıldığı halılar seçiniz.

Halı modelimizi belirledikten sonra halımızın sağlık açısından faydalı bir ürün mü ona bakmalıyız. Toz ve kir barındırmayan, tüyü dökülmeyen ve temizliği kolay olay ürünler olmalıdır. Bayanların en çok üzerinde durduğu nokta olan temizlik konusunda halımızda sorun yaşamamalıyız. Herhangi dökülen bir kahve, boya, çay…vs gibi kazalarda leke silindikten sonra kolay çıkmalıdır. Ayrıca halı temizliği yaparken de halıyı zedelemeden yapmak en doğrusu olacaktır. Bu konuda halının arkasında yazan talimatlara uymak gerekir.

Halı seçerken mağaza mağaza dolaşmak yerine Koçtaş mağazasındaki halı ve kilimlerden seçim yapabilirsiniz. Bambu kilimden, shagy halıya, çocuk halısından, kürk kilimine, yolluklardan,deri kilime kadar halı ve kilim adına bulacağınız zengin çeşit ve kalite bir aradadır. Peşin yerine taksitle de halı beğenip evinizi şenlendirebilirsiniz.

halı halı çeşitleri halı modeli halı modelleri Koçtaş halı Koçtaş halı modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir