Koçtaş abajur modelleri

Koçtaş abajurları


Yatak odası ve genç odası dekorasyonunda aksesuar için tercih ettiğimiz en önemli ürün abajur ve masa lambalarıdır. Her iki üründe aydınlatmanın yanında sağladığı estetik görüntü ile odalarımızın dekorasyon araçları olmuştur. Özellikle gençlerimizin çok tercih edip,kullandığı aydınlatma masa lambalarıdır. Bunun yanında okumayı çok sevenlerinde başucu aydınlatmasıdır.

Koçtaş’ta bulunan abajur ve masa lambaları sadece işlevi gözetilerek oluşturulmuş ürünler değildir. Hepsinde estetik bir güzellik bulunuyor. Aralarında yeni ürünlerde vardır. Bunun yanında kampanyalı olup, fiyatı düşen ürün de bulunuyor. Bu ürün dokunmatik abajurdur. Bu ürünü ister mağazalardan, isterseniz de internetten kargo ücreti ödemeden sipariş verebilirsiniz.

Koçtaş abajur modellerine daha çok ağırlık vererek bu üründe onlarca çeşit ve model vardır. Spor ya da daha klasik olarak dekore edilmiş yatak odalarına uyumlu abajurları bulabilirsiniz. Genç odası içinde Koçtaş abajurları bulabilirsiniz. Uzun yıllar rahatça kullanabilir ve çabuk deforme yaşamazsınız. Fiyatlarına gelince, her üründe farklı olup 18TL’den başlıyor.

abajur abajur1 abajur modelleri abajur modelleri1 abajur modelleri2 abajurlar abajurlar1 Geyikli-Abajur ilginç abajur modelleri mor abajur mor abajur modelleri yeni abajur modeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir